HBO GO sa rozširuje o ďalšie filmy zo sveta Marvel Cinematic Universe

HBO GO
Šesť nových superhrdinských filmov.

Predplatitelia streamovacej služby HBO GO majú dôvod jasať. O to viac, ak sú fanúšikmi superhrdinov od Marvelu. Už zajtra sa totiž ponuka služby rozšíri o ďalšie filmy zo sveta Marvel Cinematic Universe.

Počínajúc 1. májom 2020, do služby pribudne celkom šesť nových filmov z druhej a tretej fázy MCU. Ponuku odštartuje film Strážci galaxie, ktorý sa do sŕdc mnohých zapísal postavou celkom roztomilého Groota. Nie je zrejme prekvapením, že sa v ponuke objaví aj pokračovanie, Strážci galaxie Vol.2, vydané o tri roky neskôr.

Pokračuje to dvojicou filmov v hlavnej roli s Ant-Manom, ako aj Wasp. Tá si síce v prvom filme vyslúžila len menšiu rolu, ale názov pokračovania Ant-Man and the Wasp dáva na známosť, že tu sa Wasp dočká svojej plnohodnotnej role. Okrem toho môžete očakávať film Black Panther o superhrdinovi z fiktívnej africkej krajiny Wakanda, ako aj film o jednom z najpozoruhodnejších doktorov, ktorí sa kedy objavili na obrazovkách: Dr. House Doctor Strange.

Týchto šesť filmov doplní už dostupnú kolekciu 11 filmov, pozostávajúcich z trilógií Thor, Iron Man a Captain America, ako aj z filmu Avengers: Endgame a Spider-Man: Ďaleko od domova.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.