Google plánuje skupinové taby pre Chrome

Nová funkcia má umožniť pokročilú organizáciu kariet v prehliadači.

Možnosť s názvom Tab groups umožní zoskupovať taby do väčších celkov, ktoré si môžete označiť vlastným názvom a farbou. Prehliadač tak chce sprehľadniť navigáciu aj v prípade, že patríte k ľuďom, ktorí majú bežne v browseri otvorené desiatky kariet. Nebude chýbať ani možnosť presúvať a reorganizovať obsah týchto skupín.

Podobne ako klasické taby, aj skupiny tabov budú ukladané pri zatvorení a opätovnom otvorení prehliadača Chrome. Google plánuje novú možnosť sprístupniť v priebehu nasledujúceho týždňa. Ak chcete novinku otestovať už teraz, môžete tak urobiť cez betaverziu pre Mac.

Využijete takúto funkciu? Ak ste testovali, dajte nám vedieť svoj názor v komentároch.

zdroj: Google

komentár
  1. nic vynimocne, tree style tab horizontalne. keby tak safari podporuje strom Tabov niekde v liste malo by to inu uroven .. pracovat na webovych projektoch je katastrofa s nim

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?