Aké farby ponúknu nové Powerbeats Pro?

Apple plánuje novú nádielku slúchadiel v rôznych farebných prevedeniach.

Ľadovce aj láva

Podľa informácií z portálu iMore, ktorý si všimol prognózy WaveTech, to vyzerá tak, že nová generácia Powerbeats Pro sa predstaví v štyroch rôznych farbách.

Budú medzi nimi ružová, ľadovcová modrá, žltálávová červená. WaveTech ako zdroj síce nemá za sebou silnú reputáciu spoľahlivých informácií, no v prospech tohto leaku hovorí pozornosť, akú správa o nových farebných variantoch slúchadiel, vyvolala.

Svetlá budúcnosť?

Pôvodné Powerbeats Pro sa objavili minulý rok v apríli. Z farieb sú v súčasnosti k dispozícii čierna, slonovinová, machovo zelenánámornícka modrá. V porovnaní s očakávaným refresom teda ide o výrazne menej nápadné farby. Nové, svietivé odtiene tak môžu byť vítanou zmenou, pre všetkých, ktorí chcú vyniknúť.

Aktuálna ponuka farieb 

zdroj: WaveTech

komentáre
  1. @juraj, tek ked sa pozries na tie predosle temne farby … tak ako na pohrebe … ved leto sa blizi, smutne obdobie priniesla korona, tak treba trochu “svetla”, pestrejsich veselsich farieb

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.