Facebook chystá veľký redizajn desktop verzie

Sociálna sieť prichádza s výraznou premenou svojho UI. Niektorí majú možnosť prepnúť na nový vzhľad už teraz, ostatní sa ho dočkajú v nasledujúcich mesiacoch.

Dark mode, prehľadnejšie rozhranie, či absencia ikonickej modrej lišty. To sú piliere novej aktualizácie. Nový layout má byť jednoduchší s menším počtom stĺpcov. Viac vzduchu, väčšie písmo a osekané ikonky. Do popredia update kladie podujatia a skupiny, čo nie je náhodou. Obe spomínané sú tými najvyužívanejšími funkciami platformy.

Rekcie ľudí, ktorí už nový dizajn vyskúšali sú zmiešané. Niektorých potešilo pridanie tmavého režimu, iným sa bočné panely zdajú až príliš nafúknuté a celý dizajn na nich napriek menšiemu počtu prvkov paradoxne pôsobí stiesneno.

zdroj: Facebook

komentár
  1. Nový layout má byť jednoduchší s menším počtom stĺpcov.
    Vazne? kolko ich je teraz a kolko ich bude potom?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?