Dokument o Beastie Boys na Apple TV+ už v apríli

Snímka Beastie Boys Story dorazí na streamovaciu platformu po projekciách vo vybraných IMAXoch.

Príbeh hip-hopovej skupiny je vo filme podaný z pohľadu jej členov – Mikea DiamondaAdama Horovitza. Dokument sa inšpiruje knihou Beastie Boys Book. Na režisérsku stoličku zasadol renomovaný režisér Spike Jonze, ktorý s kapelou spolupracoval už v minulosti.

Film sleduje 40-ročnú históriu kapely a jeho premiéra je naplánovaná tak trochu ako darček k 26. výročiu vydania albumu Ill Communication.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.