Darčeky, ktoré zaručia šťastné a veselé.

V iStores teraz nakúpite všetky darčeky pod vianočný stromček aj na výhodné splátky bez navýšenia a akontácie až na 10 mesiacov.

Špeciálna ponuka aj horúca novinka

Napríklad najnovší iPhone 12 získate na splátky už od 89,90 €, všestranný iPad už od 37,90 €, najtenší a najľahší MacBook Air s čipom Apple M1 už od 112,90 €, inteligentné hodinky Apple Watch SE už od 29,90 €, prevratné bezdrôtové slúchadlá AirPods už od 15,90 €.

Nadupaný iPhone 11 Pro / Pro Max je teraz v ponuke za akciovú cenu už od 939 €. K iPhone 11 a iPhone XR získate teraz slúchadlá AirPods len za polovicu! Akciová ponuka AirPods za polovicu k vybraným iPhonom je limitovaná.

Apple len nedávno predstavil nové AirPods Max, ktoré si môžete predobjednať v iStores už za 629 €!

Ak potrebujete s výberom poradiť, neváhajte navštíviť niektorú z predajní iStores, kde vám Apple experti radi a ochotne poradia. 100 % radosť. 0 % úrok. To sú Vianoce v iStores. Viac info na: www.istores.sk/vianoceAkcia trvá do 31. 12. 2020.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.