Darčeky, ktoré zaručia šťastné a veselé.

V iStores teraz nakúpite všetky darčeky pod vianočný stromček aj na výhodné splátky bez navýšenia a akontácie až na 10 mesiacov.

Špeciálna ponuka aj horúca novinka

Napríklad najnovší iPhone 12 získate na splátky už od 89,90 €, všestranný iPad už od 37,90 €, najtenší a najľahší MacBook Air s čipom Apple M1 už od 112,90 €, inteligentné hodinky Apple Watch SE už od 29,90 €, prevratné bezdrôtové slúchadlá AirPods už od 15,90 €.

Nadupaný iPhone 11 Pro / Pro Max je teraz v ponuke za akciovú cenu už od 939 €. K iPhone 11 a iPhone XR získate teraz slúchadlá AirPods len za polovicu! Akciová ponuka AirPods za polovicu k vybraným iPhonom je limitovaná.

Apple len nedávno predstavil nové AirPods Max, ktoré si môžete predobjednať v iStores už za 629 €!

Ak potrebujete s výberom poradiť, neváhajte navštíviť niektorú z predajní iStores, kde vám Apple experti radi a ochotne poradia. 100 % radosť. 0 % úrok. To sú Vianoce v iStores. Viac info na: www.istores.sk/vianoceAkcia trvá do 31. 12. 2020.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.