Chýbajúci adaptér v balení iPhone 12 potvrdil ďalší zdroj

Nová generácia smartfónu by tak okrem slúchadiel nemala v krabici obsahovať ani nabíjačku. Jediným príslušenstvom má byť USB-C kábel.

Minulý týždeň sme priniesli info o tom, že Apple údajne neplánuje pribaliť k novému iPhonu nabíjací adaptér. Túto hypotézu teraz potvrdil aj renomovaný analytik značky, Ming-Chi Kuo.

Podľa jeho reportu predstaví Apple nový 20W adaptér, ktorý bude v ponuke ako voliteľné príslušenstvo pre iPhone. Zároveň ešte tento rok ukončí výrobu 5 a 18W adaptérov.

Nová generácia smartfónov od Apple bude pravdepodobne o niečo drahšia ako napríklad aktuálny iPhone 11 – kvôli 5G rozhraniu. Osekanie príslušenstva ako sú slúchadlá či nabíjačka môže pomôcť čiastočne vykompenzovať cenový skok. Cupertino pravdepodobne bude tento krok prezentovať aj z pohľadu životného prostredia.

Pokiaľ ide o iPad, Kuo ešte dodal, že v prípade súčasnej generácie 10,2 palcového iPadu, iPadu Air a mini, bude v balení aj 12W adaptér.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.