Chýbajúci adaptér v balení iPhone 12 potvrdil ďalší zdroj

Nová generácia smartfónu by tak okrem slúchadiel nemala v krabici obsahovať ani nabíjačku. Jediným príslušenstvom má byť USB-C kábel.

Minulý týždeň sme priniesli info o tom, že Apple údajne neplánuje pribaliť k novému iPhonu nabíjací adaptér. Túto hypotézu teraz potvrdil aj renomovaný analytik značky, Ming-Chi Kuo.

Podľa jeho reportu predstaví Apple nový 20W adaptér, ktorý bude v ponuke ako voliteľné príslušenstvo pre iPhone. Zároveň ešte tento rok ukončí výrobu 5 a 18W adaptérov.

Nová generácia smartfónov od Apple bude pravdepodobne o niečo drahšia ako napríklad aktuálny iPhone 11 – kvôli 5G rozhraniu. Osekanie príslušenstva ako sú slúchadlá či nabíjačka môže pomôcť čiastočne vykompenzovať cenový skok. Cupertino pravdepodobne bude tento krok prezentovať aj z pohľadu životného prostredia.

Pokiaľ ide o iPad, Kuo ešte dodal, že v prípade súčasnej generácie 10,2 palcového iPadu, iPadu Air a mini, bude v balení aj 12W adaptér.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.