Bude nová Apple Pencil dostupná aj v čiernej?

Nová generácie stylusu od Apple by mohla prísť do ponuky aj v novej farbe.

Túto možnosť na svojom Twitteri spomenul leaker Mr. White. Zatiaľ k novej verzii Apple Pencil veľa informácií nie je a takisto nepoznáme ani predpokladaný termín predstavenia.

Pokiaľ ide o cieľové zariadenie, na ktorom by sa stylus uplatnil, Apple údajne pracuje na novom iPad Promini-LED displejom. Ceruzka by teda mohla doraziť spolu s novým tabletom. Pôvodne sa hovorilo o jesennom odhalení nového iPadu Pro, s ohľadom na posúvanie termínov v produkčnom kalendári to však nevyzerá veľmi pravdepodobne.

Apple navyše v marci už predstavil novú generáciu iPad Pro v 11 a 12,9 palcovej verzii, takže ďalšie novinky z tohto segmentu sa najskôr prehupnú do roku 2021. Zatiaľ ostáva počkať, či bude ich súčasťou aj čierna Apple Pencil.

Čo by ste na takéto prevedenie povedali vy?

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.