Bude nová Apple Pencil dostupná aj v čiernej?

Nová generácie stylusu od Apple by mohla prísť do ponuky aj v novej farbe.

Túto možnosť na svojom Twitteri spomenul leaker Mr. White. Zatiaľ k novej verzii Apple Pencil veľa informácií nie je a takisto nepoznáme ani predpokladaný termín predstavenia.

Pokiaľ ide o cieľové zariadenie, na ktorom by sa stylus uplatnil, Apple údajne pracuje na novom iPad Pro s mini-LED displejom. Ceruzka by teda mohla doraziť spolu s novým tabletom. Pôvodne sa hovorilo o jesennom odhalení nového iPadu Pro, s ohľadom na posúvanie termínov v produkčnom kalendári to však nevyzerá veľmi pravdepodobne.

Apple navyše v marci už predstavil novú generáciu iPad Pro v 11 a 12,9 palcovej verzii, takže ďalšie novinky z tohto segmentu sa najskôr prehupnú do roku 2021. Zatiaľ ostáva počkať, či bude ich súčasťou aj čierna Apple Pencil.

Čo by ste na takéto prevedenie povedali vy?

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.