Dokument o Billie Eilish uvidíme na Apple TV+

Pripravovaná novinka s titulom The World’s A Little Blurry má premiéru stanovenú na 21. február 2021.

Snímka vyrozpráva príbeh mladej speváčky po vydaní jej debutu v marci minulého roku. Eilish získala cenu Grammy v kategórii Best New Artist, Album of The Year, Song of the Year. Za práva na sfilmovanie zaplatilo Cupertino 25 miliónov dolárov.

Dokument podľa oficiálneho popisu sľubuje osobný pohľad do života Billie Eilish a jej rodinu a chýbať nebudú ani pohľady do zákulisia z vystúpení. Pre Apple TV+ to nebude žánrová premiéra. V minulosti na platforme pribudla napríklad snímka Beastie Boys Story.

zdroj: AppleČlánky, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.