Apple zverejnil upútavku na pokračovanie seriálu Dickinson

Druhá séria má naplánovanú premiéru na 8. januára 2021.

Ústrednou postavou je Emily Dickinson, poetka, ktorá sa musí potýkať s dobovými a rodovými predsudkami. Seriál však využíva na skúmanie týchto aspektov spoločnosti humor, čím celú vec odľahčuje. V druhej sérii sa Emily ocitne mimo bezpečia svojej tichej knižnice a bude sa musieť vyrovnať s publicitou po tom, čo sa jej tvorba dočkala vydania.

https://www.youtube.com/watch?v=361Rql5FfCY&feature=emb_title

Dickinson je jednou z prvých vecí, ktoré sa na streame Apple TV+ objavili a aj preto patrí medzi prvé programy, ktoré majú naplánované pokračovanie – v prípade tohto seriálu je už dohodnutá aj tretia séria.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.