Apple zvažuje predĺženie bezplatného trialu pre Apple TV+

Ročné predplatné sa podľa Bloombergu možno rozšíri.

Apple svoju streamovaciu službu spustil v októbri za 4,99€ mesačne. Ak ste však na jeseň kupovali nový iPhone či iné Apple zariadenie, mali ste s najväčšou pravdepodobnosťou nárok na bezplatný test streamu.

Čas letí a už o mesiac to bude rok, odkedy začali bežať prvé predplatné. Apple teraz podľa dostupných informácií premýšľa nad predĺžením svojej ponuky.

Podrobnosti zatiaľ nie sú potvrdené, no v praxi by to mohlo vyzerať tak, že ako bonus pri kúpe nové zariadenia získate predĺženie bezplatného prístupu. Tentokrát však už na menej ako jeden rok.

Apple by tak teoreticky mohol pritiahnuť ďalších divákov, podobne ako keď potreboval vybudovať základňu pri spustení služby. Obsah, ktorý Apple TV+ ponúka sa priebežne rozširuje o novinky zo seriálovej i filmovej produkcie.

Apple má za sebou exkluzívnu premiéru Hanksovho veľkofilmu Greyhound a čaká ju niekoľkoročná spolupráca s ďalším veľkým menom – Martinom Scorsesem.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.