Apple začal predávať renovované 16″ MacBooky Pro

Apple začal predávať certifikované, renovované 16-palcové MacBooky Pro po prvý krát od ich vydania v novembri 2019. Tieto MacBooky sú dostupné v online obchode Apple a zatiaľ iba v Spojených štátoch. Všetky ponúkané modely majú 15% zľavu oproti úplne novým kusom. 

Ako aj iné modely, sú renovované 16-palcové MacBooky Pro dôkladne skontrolované, otestované, vyčistené a vložené do nových krabíc spolu so všetkým príslušenstvom (ktoré je úplne nové) ako je napríklad 96W USB-C nabíjačka. Pokiaľ sa na stránkach Apple objaví takýto renovovaný model, je takmer na nerozpoznanie od nového. Jedná sa tak o skvelú príležitosť ako ušetriť, pričom získate plnohodnotný MacBook za nižšiu cenu.

Predajcovia tretích strán často ponúkajú ešte lepšie ceny ako samotný Apple, takže určite nie je na škodu pozrieť aj takéto ponuky.

Renovovaný MacBook Pro sa predáva so štandardnou, ročnou zárukou od Apple, ktorá platí odo dňa doručenia zariadenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.