Apple Watch SE: cenovo dostupnejšie a rovnako štýlové

Novinka predstavuje spojenie pestrej funkcionality, ktorú poznáte z Apple Watch a prívetivej ceny v peknom dizajne.

Funkcie a dizajn Series 6 za menej

Nové hodinky s prívlastkom SE ponúknu viaceré veci, ktorými sú vybavené aj vlajkové Apple Watch Series 6 – rýchlomer, gyroskop, detekciu pádu, sledovanie spánkových návykov či altimeter, ktorý je vám neustále k dispozícii. Okrem vybraných funkcií majú spoločné so Series 6 aj dizajnové prevedenie.

2x rýchlejšie 3. generácia

Na zápästí vám bude svietiť najväčší 44mm displej, pod ktorým sa bude ukrývať procesor S5 s technológiou System in Package. Hodinky budú dostupné aj v cellular verzii.

Ak vás zaujíma porovnanie s Apple Watch Series 3, nové SE budú dvojnásobne rýchlejšia. Hodinky dostali aj Bluetooth 5.0 a vylepšené audio – mikrofón a reproduktor ponúknu vyššiu kvalitu pri telefonovaní či používaní Siri.

Vďaka podpore watchOS 7 sa môžete tešiť aj na nové ciferníky:

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Recenzia: Synology DiskStation DS220+ (1. časť)

Značka Synology je vo svete úložísk známym pojmom. Mnohí si však pri vyslovení jej názvu si predstavia veľké serverové miestnosti s množstvom pripojených serverových jednotiek. Nemusí to však byť pravidlom. Prečítajte si úvodný diel našej recenzie, v ktorom sa zameriame na hardvérové a softvérové parametre zariadenia, ktoré je dobrou voľbou aj pre bežných používateľov.
pokračovanie článku

Návod: Ako sa z macOS Big Sur vrátiť na Catalinu

Čerstvo vydaný macOS, ktorý Apple označuje za najväčší update od Mac OS X, vyšiel 12. novembra. Ak ste boli zvedaví ako to v Big Sur vyzerá, no teraz sa z rôznych dôvodov chcete vrátiť k staršej verzii systému, tu je postup.