Apple Watch Ultra – hodinky pre náročných?

Apple dnes okrem novej Series 8 či aktualizovaného modelu SE predstavil aj úplne novú verziu svojich inteligentných hodiniek do extrémnych podmienok.

Najväčšie

Novinka prichádza už navonok s novým dizajnom oproti Series 8. Titánový rám má rozmer 49mm a po jeho strane sa nachádza nové tlačidlo Action, ktorého funkcionalitu si budete môcť prispôsobiť. Korunka má väčší priemer s výraznejším vrúbkovaním a bočné tlačidlo vystupuje z rámu.

  

Lepší zvuk aj výdrž

Apple pridal do zariadenia ďalší reproduktor, ku ktorým zariadenie zároveň ponúka trojicu mikrofónov pre zreteľnejší hlas v náročných podmienkach. Cellular a GPS je automatickou súčasťou zariadenia.

Apple Watch Ultra prichádzajú s porciou nových náramkov – napríklad Trail loop, Ocean band či Alpine loop.

Nové hodinky ponúknu 36 hodín batérie a Apple túto jeseň sľubuje ešte lepšiu výdrž vďaka optimizovanému nastaveniu – až 60 hodín! Hodinky by tak mali zvládnuť aj maratón či triatlon na jedno nabitie. Ak by ste sa počas športovania či iných aktivít dostali do ťažkostí, môžete využiť sirénu s hlasitosťou 86dB.

Hodinky, ktoré idú do hĺbky

Model Ultra okrem iného prichádza aj s prípravou na potápanie do hĺbky 40m vďaka zabudovanej technológii a apke Oceanic+. Hodinky vám zobrazia údaje o hĺbke a všetky dôležité informácie.

Nové Apple Watch ponúknu aj nočný režim a ich cena bude začínať na 799 dolároch.

zdroj: Apple

komentáre
  1. Kde je ten vas mobilny net pre iwatch? Take kraviny, skor chcete napisat duplikovana simkarta?;)…nie uz je to x rokov a stale nic…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.