Apple vydal v poradí už piatu verejnú beta verziu watchOS 7

Apple včera vydal piatu verejnú beta verzia nadchádzajúcej watchOS 7 aktualizácie pre verejných beta testerov. Aktualizácia je objavila týždeň po vydaní štvrtej verejnej beta verzie a iba pár dni po uvoľnení beta verzie pre vývojárov.

Beta verziu watchOS 7 je možné stiahnuť zo stránok Apple určených beta verziám softvéru, no s nainštalovaným príslušným profilom pre dané zariadenie. Neodporúča sa inštalovať beta verzie na primárne zariadenia, nakoľko sa jedná o nedokončené verzie softvéru, ktoré môžu obsahovať (aj kritické) chyby. Taktiež nie je následne možné downgradovať na watchOS 6.

watchOS 7 je veľkou aktualizáciou, ktorá prináša funkciu sledovania spánkového cyklu pre Apple Watch. Táto funkcia sleduje dĺžku spánku užívateľa. Samozrejme pokiaľ má na zápästí nasadené Apple Watch počas spánku.

Spolu s touto funkciou prichádza aj Wind Down, ktorá pomôže užívateľovi ísť spať v správny čas a tak pomôcť večer ľahšie zaspať. Sleep Mode zapne funkciu Do Not Disturb (Nevyrušovať) a stlmí displej Apple Watch.

Apple Watch vás budú môcť zobudiť pomocou haptickej odozvy, pričom ponúknu prehľad počasia a zostávajúcu výdrž batérie, aby ste mohli začať svoj deň.

Čo všetko bude obsahovať nový watchOS 7 sa dozviete v tomto článku.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?