Apple vydal druhú developer betu pre Big Sur – kedy sa dočká verejnosť?

Testovacia verzia pre vývojárov prináša nové UI, ikonky a ďalšie veci.

V poradí druhú betaverzia určená pre developerov prichádza dva týždene po oficiálnom predstavení novej generácie operačného systému na WWDC 2020.

Pre verejnosť bude Big Sur dostupný na testovanie v priebehu tohto mesiaca. Nová verzia macOS má byť hotová na jeseň. Komplexný update prináša redizajnované používateľské prostredie, celkom nové Správy, Ovládacie Centrum či notifikácie a mnoho iného.

Okrem betaverzie pre macOS vyšli aj nové bety iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 či watchOS 7 pre developerov.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.