Apple TV+ prichádza s trailerom na nový animák od tvorcov Song of the Sea.

Streamovacia služba Apple chystá aj novú kreslenú záležitosť, ktorá poteší všetkých fanúšikov kvalitnej animovanej tvorby.

Jej zárukou sú autori, ktorí majú za sebou prácu na takých tituloch ako The Secret of Kells či Song of the Sea. Oba filmy spája podmanivý vizuál a prepracovaná animácia. O čom teda bude novinka Wolfwalkers?

Film rozpovie príbeh chlapca menom Robyn, ktorý sprevádza svojho otca na ceste do Írska s cieľom vykynožiť svorku vlkov. Na mieste však objaví dievča Mebh, ktoré sa v noci mení na vlčicu a zrazu nie je už také jednoduché splniť pôvodnú úlohu.

Trojici hlavných postáv požičali hlasy známi herci – Robyna stvárni Honor Kneafsey, Eva Whittaker nahovorí Mebh a v úlohe otca Billa sa predstaví nik iný ako Sean Bean.

Dátum premiéry zatiaľ nepoznáme, ale mali by sme jej dočkať ešte tento rok. Tešíte sa?

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.