Apple sa pripravuje na príchod japonského nového roku s novou reklamou

Spot sa objavil na YouTube kanáli značky a v centre jeho pozornosti stojí App Store.

Krátke video promuje viaceré aplikácie, ktoré sa v ponuke online obchodu nachádzajú, zamerané na produktivitu, oddych či spojenie s ostatnými ľuďmi. Tie podľa Apple môžu pomôcť odštartovať rok 2021 naplno.

Pri príležitosti blížiaceho sa nového roku, ktorý je v Japonsku pod názvom Shōgatsu považovaný za jeden z najväčších sviatkov, Apple obvykle organizuje Apple Store eventy v tamojších pobočkách aj v Apple Store alikácii. Tento rok sa bude event konať 2. až 3. januára.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.