Apple predstavil trailer na nový dokument s Billie Eilish

Apple predstavil trailer na nový dokument s Billie Eilish

Apple za práva na streamovanie zaplatil 25 miliónov dolárov. Dokumentárny film prinesie pohľad na život 18-ročnej speváčky po tom, čo jej v marci minulého roku vyšiel debut. Podľa tvorcov sa môžu diváci tešiť na intímny pohľad na vzostup hviezdy.

Spomínaný album, ktorý odštartoval kariéru speváčky získal niekoľko Grammy ocenení, vrátane Best New Artist, Album of the Year, či Song of the Year.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.