Apple ponúkne spojené predplatné pre svoje služby

Nová platforma bude mať názov Apple One a spojí v sebe rôzny multimediálny obsah.

Apple One tak umožní predplatiteľom prístup k viacerým doteraz oddeleným službám Apple v rámci jedného balíka a pravdepodobne aj s lepšou cenou.

Podľa Bloombergu môžeme spojené predplatné očakávať v októbri – Apple ich možno predstaví spolu s novým iPhonom. Apple One má byť dostupné v niekoľkých úrovniach s rôzne širokou škálou jednotlivých služieb. V praxi tak pri základnom balíku získate Apple TV+ a Apple Music, pri vyšších úrovniach pribudne Apple Arcade, Apple News+ či iCloud úložisko.

Apple One má fungovať s Apple Family Sharing, ktorý umožní prístp k obsahu až pre šiestich ľudí. Ušetriť by mali od 2 do 5 dolárov mesačne – v závislosti od typu predplatného.

zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.