Apple podporí National Park Foundation

Spoločnosť chce venovať 10$ z každého nákupu cez Apple Pay v rámci siete Apple Store.

Dobročinná akcia pobeží do konca mesiaca a bude sa týkať transakcií v platobnej službe Apple, ktoré budú realizované cez web, apku či kamennú pobočku v USA. Príspevok značka venuje z každej z prvých 100 000 platieb v hodnote 10 a viac dolárov.

Cieľom nadácie, do ktorej prostriedky poputujú, je podpora, ochrana a správa amerických národných parkov. Aktuálna iniciatíva nadväzuje na štvorročné partnerstvo Apple s National Park Foundation.

Majitelia Apple Watch sa navyše môžu 30. augusta zapojiť do výzvy, ktorá je inšpirovaná národnými parkami. Pre zapojenie sa môžu zaznamenať svoju túru, beh či tréning s dĺžkou aspoň 1 míľa. Získať môžu špeciálne animované nálepky pre apku Messages.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.