Apple over-ear slúchadlá na WWDC aj AirPods X neskôr počas roka

Tak to vyzerá podľa čerstvých informácií ohľadom plánov Apple.

Značka chce údajne nový model slúchadiel predstaviť na tohtoročnom online pokračovaní konferencie. Google leaker Jon Prosser, ktorý sa nedávno začal venovať aj Apple novinkám, hovorí, že v Cupertine pripravujú debut nového celoušného modelu slúchadiel na WWDC. Tá sa bude konať v júni. Cena novinky sa podľa jeho odhadu má pohybovať okolo 350 dolárov. Kódové označenie produktu B515 sa zhoduje so zmienkami v kóde nového iOS 14. Model porovnáva s Beats Studio3 či Bose 700.

AirPods X. Pod týmto označením by sa mohli skrývať v minulosti spomínané AirPods Pro Lite. Tie majú byť akousi odľahčenou verziou AirPods Pro slúchadiel. V ich prípade hovorí Prosser o cene 200 dolárov. Ich predstavenie očakáva na jeseň, na prelome septembra a októbra. Slúchadlá určené pre športové aktivity prirovnáva k Beats X.

Leaker verí, že Apple sa novými produktmi postupne bude snažiť vytlačiť pôvodné Beats slúchadlá a nahradiť ich vlastnými modelmi.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?