Apple oficiálne spúšťa svoj program pre malých vývojárov

Small Business Program, do ktorého sa mohli zapojiť developeri, ktorých ročný príjem na App Store nepresahuje milión dolárov, začína kontaktovať ľudí, ktorí spĺňajú podmienky. Aké benefity nový program ponúka?

Minulý mesiac Apple oznámil, že pre všetkých, ktorí sa kvalifikujú pre Small Business Program, zníži App Store maržu o polovicu. Oproti 30 percent by si tak od nich značka brala iba 15 percent.

Tí z vývojárov, ktorí za uplynulý rok dosiahli zisk najviac milión dolárov, sa o zníženú províziu môžu uchádzať a Apple v súčasnosti začína kontakťovať vhodných kandidátov.

Spoločnosť od svojho kroku očakáva vytvorenie nových pracovných miest a viac ušetrených prostriedkov pre malé podniky, ktoré môžu investovať do vývoja a vylepšovania svojich produktov.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.