Apple by mal pracovať na “AirPod Pro Lite”

Podľa informácií od DigiTimes by mal Apple v spolupráci s niekoľkými dodávateľskými reťazcami na Taiwane pracovať na hneď niekoľkých produktoch, vrátane zariadenia s názvom “AirPod Pro Lite”. Medzi ďalšie zariadenia patrí nová generácia iPadov, Apple Watch, iMac modelov. 

K AirPod Pro Lite zatiaľ nie sú k dispozícií žiadne bližšie informácie. Informácie, ktorými disponujeme pochádzajú zo správy, v ktorej Apple plánuje zvýšiť produkciu na Taiwane aby rozdelil záťaž a dopyt do viacerých geografických oblastí vzhľadom na prebiehajúci koronavírus, ktorý ochromil výrobu v Číne.

“Apple udržuje partnerstvá s dodávateľskými reťazcami aj na Taiwane aj v Číne, no Taiwanský partneri dokážu lepšie spracovať produkciu nových iPadov, Apple Watch, AirPod Pro Lite a iMac zariadených, ktoré budú neskôr vydané, nakoľko epidémia zvyšuje risk, že sa toto ochorenie prenesie na rôznych materiáloch a komponentoch, ktoré by boli rozposlané do sveta.”

Nie je známe ako môže server DigiTimes odkazovať na nové AirPod Pro Lite”, keď samotný Apple len pred nedávnom predstavil AirPods Pro (v októbri 2019). AirPods Pro prišli po pôvodných AirPodoch, ktoré Apple predstavil tiež v ten istý rok, no skôr, v marci. Rozdiel medzi týmito zariadeniami je iba 50€, pričom rozdiel v technológií je iba bezdrôtové nabíjanie. Nikomu práve z tohto dôvodu nie je známe, aké teda funkcie majú mať nové “AirPod Pro Lite”.

I keď sú informácie o tomto novom zariadení takmer nulové, časom sa na internete určite objavia nové správy o ktorých vás budeme včas informovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.