Apple by mal pracovať na “AirPod Pro Lite”

Podľa informácií od DigiTimes by mal Apple v spolupráci s niekoľkými dodávateľskými reťazcami na Taiwane pracovať na hneď niekoľkých produktoch, vrátane zariadenia s názvom “AirPod Pro Lite”. Medzi ďalšie zariadenia patrí nová generácia iPadov, Apple Watch, iMac modelov. 

K AirPod Pro Lite zatiaľ nie sú k dispozícií žiadne bližšie informácie. Informácie, ktorými disponujeme pochádzajú zo správy, v ktorej Apple plánuje zvýšiť produkciu na Taiwane aby rozdelil záťaž a dopyt do viacerých geografických oblastí vzhľadom na prebiehajúci koronavírus, ktorý ochromil výrobu v Číne.

“Apple udržuje partnerstvá s dodávateľskými reťazcami aj na Taiwane aj v Číne, no Taiwanský partneri dokážu lepšie spracovať produkciu nových iPadov, Apple Watch, AirPod Pro Lite a iMac zariadených, ktoré budú neskôr vydané, nakoľko epidémia zvyšuje risk, že sa toto ochorenie prenesie na rôznych materiáloch a komponentoch, ktoré by boli rozposlané do sveta.”

Nie je známe ako môže server DigiTimes odkazovať na nové AirPod Pro Lite”, keď samotný Apple len pred nedávnom predstavil AirPods Pro (v októbri 2019). AirPods Pro prišli po pôvodných AirPodoch, ktoré Apple predstavil tiež v ten istý rok, no skôr, v marci. Rozdiel medzi týmito zariadeniami je iba 50€, pričom rozdiel v technológií je iba bezdrôtové nabíjanie. Nikomu práve z tohto dôvodu nie je známe, aké teda funkcie majú mať nové “AirPod Pro Lite”.

I keď sú informácie o tomto novom zariadení takmer nulové, časom sa na internete určite objavia nové správy o ktorých vás budeme včas informovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.