Aplikácia Dark Sky, ktorú Apple kúpil v marci, na Androide končí

Funkcie meteo aplikácie sa stanú súčasťou natívneho riešenia Apple.

Pôvodne mala deaktivácie Android verzie Dark Sky prebehnúť už 1. júla, no vývojári termín nakoniec posunuli o mesiac. Ten prešiel a tak už nie je možné využívať Dark Sky na Android zariadeniach. Predplatitelia získajú plnú náhradu. Pôvodne malo byť API funkčné do roku 2022, no žiadne pokusy o prihlásenie už nie sú akceptované.

Platforma zameraná na počasie pôvodne plánovala v augostovom termíne aj zrušenie obsahu, ktorý je dostupný jeje webe. Nakoniec sa tak nestane, a nateraz ostávajú predpovede či mapy naďalej dostupné na oficiálnej stránke, kde si však už možno v hlavičke všimnúť názov Dark Sky by Apple.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.