Anketa: Testujete iOS 14 alebo si počkáte na jesenné vydanie?

Nová generácia systému pre mobilnú platformu Apple prináša redizajnované prostredie a nové funkcie ako widgety. Skúšate?

Public beta očakávaného updatu Apple vydal minulý týždeň. Nový iOS je vždy lákadlom na vyskúšanie a objavovanie noviniek – najmä ak ide o veľký aktualizáciu ako v prípade iOS 14. Zmena vzhľadu domovskej obrazovky prichádza v takejto miere prakticky prvýkrát od roku 2007, kedy Apple predstavil samotný iPhone.

Ruka v ruke s možnosťou otestovať novinky medzi prvými, musia používatelia počítať aj s rizikom, ktoré so sebou prináša softvér vo vývoji.

Chyby a problémy čerstvej bety v nej pravdepodobne ostanú až do vydania finálnej verzie. Je preto na každom používateľovi, aby si zvážil pre a proti a podľa toho sa rozhodol. A čo vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?