Anketa: Testujete iOS 14 alebo si počkáte na jesenné vydanie?

Nová generácia systému pre mobilnú platformu Apple prináša redizajnované prostredie a nové funkcie ako widgety. Skúšate?

Public beta očakávaného updatu Apple vydal minulý týždeň. Nový iOS je vždy lákadlom na vyskúšanie a objavovanie noviniek – najmä ak ide o veľký aktualizáciu ako v prípade iOS 14. Zmena vzhľadu domovskej obrazovky prichádza v takejto miere prakticky prvýkrát od roku 2007, kedy Apple predstavil samotný iPhone.

Ruka v ruke s možnosťou otestovať novinky medzi prvými, musia používatelia počítať aj s rizikom, ktoré so sebou prináša softvér vo vývoji.

Chyby a problémy čerstvej bety v nej pravdepodobne ostanú až do vydania finálnej verzie. Je preto na každom používateľovi, aby si zvážil pre a proti a podľa toho sa rozhodol. A čo vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.