Ako si na Apple Watch pozrieť všetky apky

Chcete nejakú z aplikácií vymazať alebo mať skrátka prehľad v tom, čo všetko máte nainštalované? Postupujte podľa nášho návodu.

Apple Watch má v porovnaní s inými mobilnými zariadeniami značky vcelku odlišné UI aj rozloženie aplikácií. V základnom nastavení pripomína domovská obrazovka hodiniek medový plást. Ak máte aplikácií viac, neuvidíte v rámci relatívne malého displeja všetky naraz.

Tu príde vhod nasledovný postup:

 1. Stlačte korunku hodiniek, aby ste sa ocitli na domovskej obrazovke.
 2. Otočte korunkou – pohľad sa oddiali a vy môžete vidieť všetky apky.
 3. Keď sa opätovne pomocou korunky priblížite, môžete swipeom prechádzať medzi vašimi apkami, akurát neuvidíte všetky naraz.
 4. Keď prechádzate z ciferníka na domovskú obrazovku, stlačte displej pre zobrazenie tzv. List View.
 5. Apky sa vám v rámci neho zobrazia v zozname podľa abecedy. Pre vymazanie stačí swipe sprava doľava.

Ak chcete, môžete podobne postupovať aj cez Watch aplikáciu na vašom iPhone:

 1. Otvorte si spomínanú apku.
 2. Na spodnej časti obrazovky ťuknite na Rozloženie apiek / App Layout.
 3. Zobrazí sa vám náhľad všetkých aplikácií z Apple Watch, ktoré môžete zároveň usporadúvať, ale nemôžete ich z tohto miesta vymazať.

komentáre
 1. Zdravím, mám otazku ohľadom zobrazenia appiek. ak otvorím ponuku aplikacií tak mi krajné nezminimalizuje ale ukazuje ako je. Mám na mysli že všade su tie krajne appky zmenšené ale mne to zobrazuje normalne. Vie mi niekto poradiť prečo? ďakujem

  0
  0
 2. Zdravim. Vie niekto ci je mozne zmerat teplotu okolia s apple watch ultra, ked ich necham chvilu mimo ruky ? Predom dakujem za radu.
  VI

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.