Ako sa podľa analytika darí novým Apple produktom a kedy môžeme očakávať nový dizajn MacBooku?

Renomovaný Ming-Chi Kuo sa v novom reporte vyjadril aj k týmto veciam.

iPhone 12 sa podľa neho predáva lepšie ako sa predpokladalo, najmä v prípade modelov Pro. Pokiaľ ide o segment tabletov, iPad Air s novým dizajnom po vzore iPadu Pro je stále žiadaným produktom. Kuo zároveň doplnil, že práve táto časť produktového portfólia Apple bude v budúcom roku zaujímavá – okrem iného aj príchodom mini-LED či 5G. 

Podobne dobre sa darí aj dvojici nových Apple Watch – Series 6 a SE. Najčerstvejšie z noviniek Apple – Macy s prvými Apple procesormi – sa podľa Kua predávajú veľmi dobre.

Keď už je reč o Macoch, Kuo predpovedal aj nový dizajn Apple počítačov, ktoré by sme mali vidieť v druhej polovici roku 2021.

Report má aj menej pozitívnu stránku. Tá sa týka AirPods, ktorých predaje medziročne klesnú odhadom o 5-10%. Očakávané predstavenie AirPods 3. generácie by sa podľa Kua mohlo presunúť na neskorší termín na rozhraní jari a leta.

zdroj: 9to5Mac<

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.