Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #52 týždeň

Prinášame vám posledné tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac.

iOS

DRAGON QUEST VIII – 16,99€ (pôvodná cena 22,99€)

DRAGON QUEST VIII 600x249 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #24 týždeň

Príbeh hry DRAGON QUEST VIII sa toči okolo bezmenného hrdinu a party spojencov, ktorí putujú svetom v snahe zničiť zlomyselného Dhoulmagusa. Ocitnete sa vo svete, ktorý sa líši od všetkého, čo ste doteraz poznali, pričom preskúmate rozľahlé pláne, vrcholy a údolia v zdanlivo nekonečnom svete. Dragon Quest VIII sa sústredí na patálie štyroch hlavných postáv – okrem bezmenného hrdinu, ktorý je schopný bojovať mečom, kopijou, bumerangmi, či zosielať mocné kúzla, sa do partie pridá Yangus, ktorý sa špecializuje na boj sekerou, kosou, či palicou, ďalej Jessica, ktorá sa vydáva pomstiť vraždu svojho brata a nakoniec templár Angelo.

SpellForce – Heroes & Magic – 4,49€ (pôvodná cena 7,99€)

SpellForce Heroes Magic 600x151 600x151 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #46 týždeň

SpellForce – Heroes & Magic je strategická hra v ktorej máte 13 misií na to, aby ste vytvorili svoje vlastné kráľovstvo. Vyberte si medzi orkami, škriatkami alebo ľuďmi, alebo zaútočte na neutrálne frakcie. Pošlite svoje jednotky, aby dobyli mestá, zhabali bane a farmy a hľadali poklad.

Titan Quest – 4,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Titan Quest HD 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #33 týždeň

Titani, bohovia pred bohmi, utiekli zo svojho večného väzenia, aby vyslali skazu na zem. V tomto zápase medzi novými a starými bohmi to nakoniec budú ľudský hrdinovia, kto rozhodne o osude ľudstva. V tejto RPG hre sa budete musieť prebojovať Antickým svetom a odhaliť tajomstvá potrebné k uväznenie starých bohov.

AirPano City Book – 1,09€ (pôvodná cena 9,99€)

AirPano City Book 600x146 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #23 týždeň

Aplikácia AirPano City Book ponúka kolekciu unikátnych 360 stupňových virtuálnych prehliadok najúžasnejších miest na svete z pohľadu z vtáčej perspektívy. Môžete si pozrieť tieto metropoly:
• New York
• Paríž
• Barcelona
• Dubai
• Amsterdam
• Singapore
• Rím
• Shanghai
• Buenos Aires
• Moskva

XCOM: Enemy Within – 2,29€ (pôvodná cena 10,99€)

XCOM Enemy Within 600x155 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #26 týždeň

XCOM: Enemy Within vám zverí velenie nad tajnou polovojenskou organizáciou s názvom XCOM. Ako veliteľ XCOM sa musíte brániť pred desivou globálnou mimozemskou inváziou správou zdrojov, vývojom technológií a dohľadom nad bojovými stratégiami a taktikou jednotlivých jednotiek.

NBA 2K20 – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

NBA 2K20 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #48 týždeň

NBA 2K20 pokračuje v tradícii prekračovať hranice a je to “zlatý štandard basketbalovej simulácie” s bezkonkurenčným realistickým hraním. Hra prináša  5 nových príbehov NBA, nový príbeh MyCAREER a úplne nový režim Run The Streets.

Prune – 2,29€  (pôvodná cena 4,49€)

V tejto inovatívnej hre  sa budete snažiť ako strom prežiť a prispôsobiť prostrediu.

Just 6 Weeks Pro – 1,09€ (3,39€)

Just 6 Weeks Pro 600x302 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #29 týždeň

Aby ste sa dostali do formy potrebujete len túto aplikáciu, 10 minút času trikrát týždenne, miesto na cvičenie a váš iPhone.

Machinarium – 2,29€ (pôvodná cena 12,99€)

Machinarium 600x132 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #52 týždeň

V hre Machinarium sledujete osudy malého robota, ktorý bol vyhodený na smetisko. Nasleduje tŕnistá cesta späť, kde sa musíte stretnúť s nebezpečným bratstvom Black Cap. Väzní totiž vašej priateľku, a to nemožno nechať bez odozvy. Roztomilá grafika je kompletne ručné práce a nechýba ani originálne soundtrack. Na vyriešenie spústy hádaniek, úloh, hlavolamov aj minihier napomôže komunikácie pomocou komiksových bublín..

Ship Tycoon – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Ship Tycoon je online multiplayerová obchodná simulačná hra, v ktorej budete riadiť lodnú spoločnosť. Začínate s malou loďou, ale v závislosti od vašich riadiacich schopností a úsilia, sa môže vaša spoločnosť zmeniť na globálnu lodnú spoločnosť s veľkým počtom plavidiel.
Je to platená verzia, v ktorej dostanete na začiatku 100 kreditov.

Undead Horde – 3,39€ (pôvodná cena 6,99€)

Undead Horde je akčná hra s RPG prvkami. Oživte každého nepriateľa a postavte armádu desiatok nemŕtvych. Prevezmite velenie a pošlite svoj nemŕtvy vojnový stroj proti kráľovi Paladinovi Benevictorovi.

RadiCalc – 1,09€ (pôvodná cena 5,59€)

RadiCalc je kalkulačka pre vaše iOS zariadenie, ktorá vie vyriešiť aj rovnice.

Venture Towns – 1,09€ (pôvodná cena 5,59€)

Obchody, domy, mrakodrapy. Obloha je méta,ktorú musíte pokoriť. Venture Towns je strategická hra, v ktorej budete budovať vlastné mesto.

SafeInCloud Pro – 5,59€ (pôvodná cena 9,99€)

SafeInCloud Password Manager vám umožňuje uchovávať prihlasovacie údaje, heslá a ďalšie súkromné informácie v šifrovanej databáze. Údaje môžete synchronizovať s iným telefónom, tabletom, počítačom Mac alebo PC pomocou vlastného cloudového účtu. Aplikácia nevyžaduje žiadne mesačné predplatné, raz si ju kúpite a používate ju na všetkých svojich zariadeniach iOS bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

– Silné šifrovanie (štandard 256-bit Advanced Encryption Standard)
– cloudová synchronizácia (Disk Google, Dropbox, OneDrive, Yandex Disk, NAS, ownCloud, WebDAV)
– prihlasovanie pomocou Touch ID a Face ID
– automatické dopĺňanie v aplikáciach
– aplikácia pre hodinky Apple Watch
– analýza sily hesla
– generátor hesiel
– bezplatná aplikácia pre počítače (Windows, Mac)
– automatický import údajov
– cross-Platform

macOS

SideNotes – 14,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Už ste niekedy mali myšlienku, ktorá vám prišla na myseľ a všetko, čo ste chceli, bolo ju rýchlo si zaapísať? Zoznámte sa s SideNotes! Je to aplikácia na zapisovanie poznámok, do ktorej vložíte všetky svoje myšlienky elegantným, rýchlym a usporiadaným spôsobom. Vychutnajte si nerušivý pracovný postup. S SideNotes môžete ukladať svoje nápady, obrázky, zoznamy úloh a mnoho ďalších.

Alto’s Adventure – 2,29€ (pôvodná cena 12,99€)

V hre sa pustite do snowboardingového dobrodružstva v krásnych alpských kopcoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Koncept: budúca podoba výrezu v displeji iPhonu

Tohtoročný modelový rad Apple smartfónu by mal podľa očakávaní priniesť aj o niečo menší výrez v prednej časti zariadenia. Pozrite sa však na koncept, ktorý sa na vec pozerá z úplne inej perspektívy.