Poznáme prvé zábery nových iPadov

Apple tablet pre nadchádzajúci rok by podľa nich mal disponovať trojicou šošoviek zadného fotoaparátu.

Rendery vytvoril Steve H. McFly známy ako OnLeaks. Práve on stojí za presným renderom aktuálneho iPhonu 11 Pro z januára. Podľa autora ponúkne Apple rovnaké veľkosti ako pri modeloch spred dvoch rokov.

11 palcový model

Zariadenia budú pravdepodobne o niečo širšie – práve z dôvodu nových fotoaparátov. Zaujímavé na obrázkoch je, že na nich vidno dve rozdielne spracovania zadnej časti iPadu. Nie je totiž jasné, či budú kryty z hliníka alebo skla.

Nové iPady budú pravdepodobne obsahovať A13X. Apple má vo zvyku predstavovať nové čipy na jeseň a tie sú následne inštalované do iPadov. Novú generáciu značka predstaví najskôr v marci.

12,9 palcový model

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.