Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

49 2019 zlacnene aplikacie title 800x450 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Prinášame vám 49. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre Phone/iPad a Mac. 

iOS

PushFit Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

PushFit je počítadlo a sledovač kľukov. PushFit vám umožňuje cvičiť doma, v telocvični alebo kdekoľvek inde. Začnite umiestnením iPhonu na zem pod hrudník, senzory priblíženia vo vašom prístroji automaticky spočítajú a zaznamenajú vaše opakovania. PushFit vám umožňuje vizualizovať históriu tréningu pomocou grafov a kalendárov.

PushFit Pro 600x306 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Mathew – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Vyriešite matematické pomocou aplikácie Mathew. Odskenujte vytlačené, alebo aj ručne napísané príklady a aplikácia ponúkne riešenie aj so všetkými krokmi.

Mathew 600x339 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

oneSafe – 2,29€ (pôvodná cena 32,99€)

Podľa vývojárov je aplikácia oneSafe ako väznica Fort Knox vo vrecku! oneSafe poskytuje pokročilé zabezpečenie vašich hesiel ktoré môžete synchronizovať pomocou služieb iCloud Drive alebo Dropbox, aby ste svoje heslá mali k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete. oneSafe chráni vaše dôverné informácie šifrovaním AES-256, čo je najvyššia úroveň šifrovania na mobilných zariadeniach. Heslá, dokumenty, fotografie, čísla kreditných kariet, informácie o bankovom účte, PIN kódy a mnoho ďalšieho je možné bezpečne uzamknúť vo vašom trezore – a zároveň byť prístupné kedykoľvek ich potrebujete.

• Apple Editor’s Choice, najlepšia nová aplikácia v 80 krajinách!
• „Aj keď je oneSafe neuveriteľne výkonný, zostáva neuveriteľne užívateľsky príjemný.“ [Imora] • „V zozname TOP správcovh hesiel“ [Cnet] • „Ak chcete chrániť a zabezpečiť svoje údaje ako Fort Knox, oneSafe je vaše riešenie.“ [AppDictions.com]

oneSafe 600x305 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Animus – Stand Alone – 3,49€ (pôvodná cena 4,49€)

Animus je brutálna akčná RPG hra.

Animus 600x149 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Human Resource Machine – 3,49€ (pôvodná cena 5,59€)

Human Resource Machine je logická hra pre expertov, v ktorej dostanete v každej novej úrovni inú prácu od vášho šéfa. Automatizujte ju naprogramovaním svojho administratívneho pracovníka. Ak sa vám to podarí, budete povýšený do ďalšej úrovne vo veľkej kancelárskej budove.

Human Resource Machine 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Evoland – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

Evoland je hra, ktorá sa vyvíja a z pixelovej grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie. Banálny postup a možnosti v úvode sú obohacované o nové prvky a súčasti a priebeh je čoraz zaujímavejší. Systém hry je založený na postupnom pridávaní jednotlivých zložiek. Zážitok sa mení počas progresu a vývoja hratelnosti, boje napríklad prechádzajú z reálneho času na ťahové a jednoduché bludiská s logickým postupom do máp s náhodnými bitkami.

Evoland 600x153 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Evoland 2 – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

Evoland 2 je nástupcom pôvodného Evoland s vylepšenou grafikou, kde budete cestovať časom, s jednoduchou hrateľnosťou, ktorá sa bude postupne vyvíjať, ako sa budete pohybovať v príbehu. Hra sa bude postupne meniť z “pixelovej” grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie Evoland 2 je oveľa väčšia hra a v srdci klasické RPG, s komplexným scenárom založeným na cestovaní v čase. Môžete očakávať desiatky postáv s vlastným prostredím a ambíciami a diametrálne odlišnými hernými štýlmi, ktoré sú spojené s príbehom a akciou hráča. Evoland 2 je plný humoru a odkazov na klasické hry, ako napríklad Mario, Street Fighter a Bomberman a ďalšie legendy rôznych žánrov.

Evoland 2 vyšla aj vo verzii pre PC a podporuje aj Apple TV.

Evoland 2 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

ACDSee Pro – 1,09€ (pôvodná cena 8,99€)

ACDSee Pro kombinuje inovatívny fotoaparát, výkonný editor fotografií a ľahko použiteľného tvorcu koláži do jednej aplikácie.

ACDSee Pro 600x307 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Convoto – 5,59€ (pôvodná cena 7,99€)

Convoto vám umožňuje prevádzať jednotky a meny spôsobom, ktorý je veľmi jednoduchý a rýchly. Výmenné kurzy mien sa aktualizujú, keď je vaše zariadenie online a ukladajú sa pre offline použitie.

Convoto 600x251 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Mars Power Industries – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Mars Power Industries je nadčasová logická hra. Vašou úlohu bude napojiť na elektrinu všetky domy na Marse a preskúmať červenú planétu.

Hra vyšla aj vo verzii pre PC a hernú konzolu Nintendo Switch.

Mars Power Industries 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

macOS

Deluxe Moon Pro – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Existujú prepojenia medzi mesiacom a rastlinami, ľudskými emóciami, krvným tlakom, zdravím alebo financiami? Objavte nové úžasné vzťahy s aplikáciou Deluxe Moon Pro!. Aplikácia prináša komplexné informácie o mesiaci, špecifické rady týkajúce sa záhradníctva založené na aktuálnej fáze mesiaca, presné fázy mesiaca, animované kruhy zverokruhu, mesačný horoskop a kalendár, časy západu a východu slnka a popisy dňa mesiaca a oveľa viac.

Deluxe Moon Pro 600x125 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Fantastical 2 – 43,99€ (pôvodná cena 55,99€)

Fantastical 2 je populárny kalendár pre iOS zariadenia a počítače Mac, vrátane podpory pre Apple Watch s množstvom kladných recenzií:

„Fantastical 2 je aplikácia, na ktorú Mac čakal.“ – The Verge
„Úžasná nová verzia jednej z mojich najobľúbenejších aplikácií.“ – John Gruber (Daring Fireball)
„Je to moja obľúbený kalendár pre OS X.“ – MacStories
„Kalendár, na ktorý ste čakali.“ – iMore
„Fantastical 2 je šialená aplikácia kalendára pre váš počítač Mac.“ – Wired

Fantastical 2 600x124 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #49 týždeň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…