Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #47 týždeň

Prinášame vám 47. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre Phone/iPad a Mac. Pre iOS zariadenia je v akciovej cene niekoľko zaujímavých hier a pre počítače Mac je v zľave fotografický editor.

iOS

Nimian Legends BrightRidge HD – 2,29€(pôvodná cena 3,39€)

Nimian Legends BrightRidge HD je adventúra v dynamickom otvorenom svete, s meniacim sa počasím, striedaním dňa a noci.

Office Story – 1,09€ (pôvodná cena 4,49€)

Office Story je strategická hra, v ktorej je vašou úlohou z malej garážovej firmy vybudovať medzinárodnú spoločnosť.

Crisis of the Middle Ages – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Crisis of the Middle Ages je zábavná retro RPG hra s viac ako 700 rôznymi nepriateľmi, 100 unikátnymi útokmi a doba hrania hlavného príbehu sa má pohybovať medzi 6 – 10 hodinami.

Forgotten Memories – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Forgotten Memories je hororová hra kombinujúca hádanky, survival prvky a boj o prežitie. V hre sa ocitnete v koži Rose Hawkinsovej, silnej nezávislej ženy, ktorá hľadá stratené dieťa…

Make A Call – Fake Call – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Ocitli ste sa v nepríjemnej situácii alebo v nudnom, bezvýznamnom rozhovore? Neviete ako ukončiť túto situáciu. Tak potom je tu pre vás aplikácia Make A Call – Fake Call, ktorá simuluje prichádzajúci hovor. Môžete si ho jednoducho naplánovať, nastaviť volajúceho z kontaktov, nastaviť zvonenie, vybrať hlas…

Viking Village Premium – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Viking Village Premium je minimalistická real time stratégia, ktorá ponúka aj online multiplayer. Vašou úlohou je stavať a brániť dedinu pred zlými rytiermi, zbierať zdroje, stavať veže na strategických pozíciách a veliť jednotlivým bojovým jednotkám a útočiť na nepriateľské dediny.

Little Inferno – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Podpáľte polená, roboty, kreditné karty, batérie, explodujúce ryby … Netradičná adventúra v ktorej budete jednoducho pyroman.

Evo Explores – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Evo Explores je logická hra, ktorá sa inšpirovala hrou Monument Valley.

AirDisk Pro – AirDisk Pro – 1,09€(pôvodná cena 2,29€)

AirDisk Pro vám umožní ukladať, prezerať a spravovať súbory vo vašom iPhone, iPade alebo iPode Touch. Môžete sa pripojiť k aplikácii AirDisk Pro z ľubovoľného počítača Mac alebo PC cez Wi-Fi sieť a prenášať súbory presúvaním súborov. Okrem toho AirDisk Pro obsahuje čítačku PDF súborov, hudobný prehrávač, prehliadač obrázkov, hlasový záznamník a textový editor.

Hyperforma – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

V hre Hyperforma prastará civilizácia zanechala na našej planéte zariadenia spojené starovekou sieťou. O 256 neskôr rokov sa ponoríte do jej tajomstiev a vydáte sa na cestu kybernetickým priestorom.
Hra získala množstvo ocenení a je dostupná aj pre Apple TV:
Best Mobile Game (Casual Connect London 2018)
Indie Prize Grand Prix (GTP Indie Cup 2018)
Best Mobile Game (GTP Indie Cup 2018)
Best Unity Game (Games Gathering 2017)
Best Mobile Game (DevGAMM 2017)
Excellence In Visual Art (DevGAMM 2017)
Best Game Design (White Nights 2017)

Infamous Machine – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Infamous Machine je point-and-click logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť legendárnym géniom dokončiť ich majstrovské diela.

Alto’s Odyssey – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Alto’s Odyssey je oddychová skákačka, ktorá získala mnoho ocenení,ako napríklad: Apple Design Award Winner, 2018.

Kenshō – 1,09€ (pôvodná cena 4,49€)

Začnite svoju cestu v tajomnom svete, v ktorom sa prelína príroda, čas a priestor. Vašou úlohou v logickej hre Kenshō bude správne pospájať bloky. Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Mini Metro – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

V hre Mini Metro sa pripravte na navrhovanie rozloženia metra pre rýchlo sa rozvíjajúce mesto. Nakreslite trasy medzi stanicami a spojte ich s linkami metra.

Human Anatomy Atlas 2020 – 1,09 € (pôvodná cena  27,99€)

Human Anatomy Atlas 2020 je 3D atlas nielen pre zdravotníckych pracovníkov, študentov a profesorov. Aplikácia zahŕňa komplexné 3D anatomické modely mužov a žien a interaktívne animácie svalov a kostí.

macOS

Aurora HDR 2019 – 74,99€ (pôvodná cena 89,99€)

Aurora HDR 2019 je najnovšou verziou najpredávanejšieho HDR foto editora pre Mac. Jedná sa o najpokrokovejší HDR fotografický editor, s ktorým v súčasnosti pracuje množstvo profesionálnych fotografov. Samotná aplikácia sa vyvíja a zdokonaľuje v spolupráci s fotografmi. Aurora HDR je jediný fotografický softvér na HDR s ocenením “Best Mac App of the Year”.

Human Anatomy Atlas 2019 – 1,09 € (pôvodná cena  27,99€)

Atlas ľudského tela je vo verzii z roku 2019 je po verzii pre iOS zariadenia v akciovej cene aj pre počítače Mac.

Graphing Calculator 3D – 1,09€ (pôvodná cena 12,99€)

Aplikácia Graphing Calculator 3D umožňuje vizualizovať a riešiť matematické rovnice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.