Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

10 2019 zlacnene aplikacie title 800x450 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Ďalší víkend a ďalšie vydanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac…

iOS

Pocket Anatomy – 1,09€ (pôvodná cena 9,99€)

Pocket Anatomy je atlas ľudského tela s viac ako 1000 rôznymi štruktúrami ako žily, orgány, tepny…

Pocket Anatomy 1 600x155 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Smart ships – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Klasická hra Lodičky … Vašou úlohou je zničiť nepriateľovi celú flotilu.

Smart ships 600x261 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Evo Explores – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Evo Explores je logická hra, ktorá sa inšpirovala hrou Monument Valley.

Evo Explores 600x263 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Earth 3D – Amazing Atlas – 0,49€ (pôvodná cena 3,39€)

Objavte množstvo fascinujúcich a užitočných informácii o našej planéte pomocou aplikácie Earth 3D – Amazing Atlas. Aplikácia zobrazuje 3D model Zeme, mapy, nočnú oblohu, viac ako 2600 rôznych objektov, atlas zvierat a rastlín …

earth 3d 600x121 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

This War of Mine – 2,29€ (pôvodná cena 16,99€)

V This War of Mine nebudete hrať ako elitný vojak, ale ako skupina civilistov, ktorí sa snažia prežiť v obkľúčenom meste, zápasia s nedostatkom potravín, liekov a neustálym nebezpečenstvom od ostreľovačov a nepriateľských mrchožrútov. This War of Mine ponúka úplne nový herný zážitok vojny videný z úplne z inej perspektívy.

This War of Mine 600x133 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Evergrow – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Hra Evergrow kombinácia strielačky a logickej hry v ktorej budete vašou úlohou preskúmať vesmír, objaviť skryté poklady a odkryť staré artefakty.

Evergrow 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Epica 2 Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Podľa autorov aplikácie je Epica 2 Pro najobľúbenejšia aplikácia na fotenie na svete. Ponúka rôzne špeciálne efekty a scény, vďaka ktorým sa stanete kúzelníkom, paladínom, svalnatými mužmi alebo krásnymi králikmi …

Epica 2 Pro 600x258 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

PDF Max Pro – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

PDF Max Pro je čítačka PDF súborov pre iOS zariadenia. Umožňuje zvýrazňovať text, pridávať poznámky, vkladať text, pečiatky alebo podpis.

PDF Max Pro 600x250 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Anthill – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

V hre Anthill je vašou úlohou ovládať rôzne typy mravcov zo svojho mraveniska tak, aby ste dokázali odolať nepriateľským vlnám prichádzajúcich chrobákov, pričom sa snažíte nahrať čo najvyššie skóre. V hre existuje aj spojenie s prírodou vo forme pracujúcich mravcov, ktorí napríklad zháňajú potrebný materiál pre stavanie mraveniska. V hre sa vyskytujú aj špeciálne mravce vyzbrojené všakovakými zbraňami a bombami, ktoré bojujú priamo z prichádzajúcimi chrobákmi.

Anthill 600x153 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Universal Zoom – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

Aplikácia Universal Zoom vám ponúka neuveriteľné porovnanie veľkosti objektov – od tých najmenších možných, ako subatomické častice, cez zvieratá ľudí, rôzne stroje, stavby až po vesmírne objekty, ako mesiace, planéty…

Universal Zoom 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Evoland 2 – 1,09€ (pôvodná cena 7,99€)

Evoland 2 je nástupcom pôvodného Evoland s vylepšenou grafikou, kde budete cestovať časom, s jednoduchou hrateľnosťou, ktorá sa bude postupne vyvíjať, ako sa budete pohybovať v príbehu. Hra sa bude postupne meniť z “pixelovej” grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie Evoland 2 je oveľa väčšia hra a v srdci klasické RPG, s komplexným scenárom založeným na cestovaní v čase. Môžete očakávať desiatky postáv s vlastným prostredím a ambíciami a diametrálne odlišnými hernými štýlmi, ktoré sú spojené s príbehom a akciou hráča. Evoland 2 je plný humoru a odkazov na klasické hry, ako napríklad Mario, Street Fighter a Bomberman a ďalšie legendy rôznych žánrov.

Evoland 2 vyšla aj vo verzii pre PC a podporuje aj Apple TV.

Evoland 2 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

macOS

LEGO Star Wars: The Force Awakens – 21,99€ (pôvodná cena 44,99€)

Prostredníctvom LEGO Star Wars: The Force Awakens sa ponoríte do nového filmu hlbšie než kedykoľvek predtým. Môžete sa tešiť na všetkých známych hrdinov, medzi ktorými nechýbajú napríklad Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C3PO, BB-8, Kylo Ren, generál Hux, alebo kapitánka Phasma. Môžete sa s nimi pustiť do preskúmania známych lokalít zo sveta Star Wars, ako sú Jakku a základňa Starkiller.

LEGO Star Wars The Force Awakens 600x123 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Rise of the Tomb Raider – 21,99€ (pôvodná cena 42,99€)

V hre Tomb Raider sa Lara Croft zmenila na skutočnú osamelú bojovníčku a nazrela do hlbšieho, tajomného sveta. Teraz, po odkrytí prastarého tajomstva, musí Lara preskúmať najzradnejšie a najodľahlejšie oblasti na Sibíri a odhaliť tajomstvo nesmrteľnosti skôr, než sa to podarí nemilosrdnej organizácii známej ako Trinity. Lara musí použiť svoju myseľ a schopnosť prežitia, utvárať nové spojenectvá a nakoniec naplniť svoj osud ako Tomb Raider.

Rise of the Tomb Raider 600x124 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Life Is Strange – 12,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Life is Strange je päťdielna epizodická hra, ktorá si kladie za cieľ urobiť revolúciu v hrateľnosti založenú na voľbách a následkoch tým, že vám umožňuje pretočiť čas a ovplyvňovať minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Ste Max, profesionálny fotograf, ktorý zachráni svoju priateľku Chloe a odhalí, že Chloe dokáže pretočiť čas…

Life Is Strange 600x152 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Before the Storm – 16,99€ (pôvodná cena 32,99€)

Life is Strange: Before the Storm je prequelom k prvej hre a odohráva sa tri roky pred ňou – v hlavnej úlohe s vtedy ešte 16-ročnou Chloe Price. Hra rozpráva príbeh o vzťahu medzi Chloe a ej spolužiačkou Rachel, pričom celá hra a dianie sa sústredí na rozhodnutia, ktoré hráč spraví v rozhovoroch.

Before the Storm 600x123 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Tomb Raider – 16,99€ (pôvodná cena 32,99€)

Potom, čo náhla búrka zničí loď na ktorej sa plaví, ocitá sa vystrašená mladá žena vyplavená na neznámej pláži. Má iba jediný cieľ, prežiť. Tu začína prvé dobrodružstvo mladej a neskúsenej Lary Croft v príbehu, ktorý mapuje cestu obyčajnej ženy, ktorá zistí, ako ďaleko musí zájsť, aby zostala nažive. Je vyzbrojená len surovými inštinktami a fyzickými schopnosťami, ktoré musí hnať za hranice ľudskej odolnosti. Hra Tomb Raider prináša intenzívny a odvážny príbeh o pôvode Lary Croft a jej prerod z vydesenej mladej ženy na zoceleného dobrodruha.

Tomb Raider 600x133 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Secret Folder – 24,99€ (pôvodná cena 29,99€)

Aplikácia Secret Folder umožní ochrániť súbory a priečinky pred zrakom príležitostných používateľov vášho Macu. Jedným kliknutím môžete nechať tieto súbory a priečinky zmiznúť a samozrejme nechýba ani zabezpečenie heslom.

Secret Folder 600x121 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

SimCity 4 Deluxe Edition – 5,49€ (pôvodná cena 21,99€)

V hre SimCity môžete postaviť to najrealistickejšie mesto aké si môžete predstaviť. Vaše mesto ožije ruchom stavenísk dopravy a životom vašich Simov. Postavte sídla, mosty cez kaňony a mrakodrapy v centrách. SimCity 4 Deluxe Edition obsahuje ako SimCity 4, tak i datadisk Rush Hour, ktorý vám dá väčšiu kontrolu nad hromadnou dopravou a dve katastrofy navyše.

Sim City 4 Deluxe 600x124 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.