UniCredit Bank by už čoskoro mala podporovať Apple Pay

Ďalšia slovenská banka sa zrejme už tento mesiac pridá do zoznamu bánk s podporou pre Apple Pay.

Informoval nás o tom čitateľ, ktorému sa tento týždeň podarilo pridať platobnú kartu do apky Wallet, aj keď nie na dlho. Čoskoro bola odstránená a na strane UniCredit Bank je zatiaľ ticho.

Podobne na tom pred pár mesiacmi boli aj klienti Slovenskej sporiteľne, ktorým sa podarilo pridať kartu len niekoľko dní pred oficiálnym spustením služby na Slovensku. Išlo vtedy o testovaciu prevádzku a podobne na tom zrejme bude aj UniCredit.

V susednom Česku už UniCredit službu ponúka nejaký ten čas. Foto: czechcrunch.cz

O situácií už písal aj server fony.sk a živé.sk, ktoré pravidelne prinášalo spoľahlivé informácie o Apple Pay, zas tvrdí, že banka službu spojazdní už tento mesiac.

Pridá sa tak k už 11 bankám, medzi ktoré patrí 365 Bank, boon., Edenred, J&T Banka, mBank, Monese, N26, Poštová banka, Revolut, Slovenská sporiteľňaTatra banka.

Apple Pay by čoskoro mali podporovať aj Prima Banka, VÚB, ČSOB, OTP Banka a Fio Banka.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?