Prototyp 6,7 palcového iPhonu?

Podľa názorov viacerých analytikov a odborníkov na značku by sa mohol objaviť v roku 2020.

Najnovšie info na tému spomínaného prototypu priniesol Ben Geskin, ktorý sa venuje horúcim novinkám zo sveta Apple a zároveň tvorí concept art. Nie je jediný, kto o možnej budúcej novinke medzi iPhonmi, hovorí. V minulosti o 6,7 palcovom modeli, ktorý by sa mohol spolu s 5,4 a 6,1 palcovými zariadeniami objaviť už budúci rok, informoval analytik Ming-Chi Kuo.

Na tému toho, ako by nová generácia Apple smartfónov mohla vyzerať, sme písali nedávno – v súvislosti s dizajnom, ktorý by mal pripomínať štvorkový iPhone. Podľa Bena Geskina by nový model mal okrem väčšieho displeja priniesť ešte jednu zmenu, ktorá možno viacerých poteší. Reč je o eliminácii zárezu, ktorý sa nachádza na hornom okraji predného dielu a zasahuje do displeja.

Či sa tieto predpovede naplnia, a do akej miery, na to si budeme musieť ešte počkať.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.
pokračovanie článku

Vyšiel watchOS 7.3

Okrem aktualizácií iOS a iPadOS Apple vydal aj novú verziu systému pre smart hodinky.