AirPods sú najobľúbenejšie slúchadlá v USA

Nový prieskum amerického trhu priniesol zaujímavé zistenie. V kategórii bezdrôtových vnútroušných slúchadiel sa jednotkou stali AirPods od Apple

Celkovo 57% opýtaných uviedlo, že značkou, ktorú by si vybrali, je práve Apple. Hlavným dôvodom bolo jednoduché používanie, ale aj pohodlie a kompaktnosť.

Za zmienku stoja aj požadované funkcie, ktoré by vlastníci bezdrôtových slúchadiel uvítali. V prvom rade sú to asistenti ako Siri či Alexa, ale aj aktívne potláčanie hluku. Práve to by sa mohlo objaviť v nasledujúcej tretej generácii Airpods slúchadiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.