Nová Apple Watch nabíjačka od Satechi ponúkne odnímateľné USB-C

Výrobca príslušenstva k hardvéru predstavil novinku s USB-C káblom, ktorý je možné odpojiť. Vďaka tomu je produkt o niečo všestranejší.

Nabíjačka s hliníkovým telom a magnetom ponúka USB-C konektor. Ten môžete pripojiť buď priamo k zariadeniam vybaveným USB-C (MacBook či iPad Pro, externá nabíjačka s týmto portom) alebo využiť spomínaný kábel. Napríklad v situáciách, kedy je praktickejšie umiestniť nabíjané hodinky ďalej od zdroja.

Satechi novinka je cerifikovaná od Apple a kompatibilná so všetkými modelmi hodiniek značky. Aktuálne je dostupná iba v jednom farebnom prevedení – Space Gray. Cena nabíjačky je 45 dolárov s poštovným od 32,38 dolárov. Ak však urobíte nákup za 100 dolárov, môžete získať poštovné zadarmo. Zároveň po obmedzený čas platí aj kód GIFTSATECHI, s ktorým získate 20% zľavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Koncept: budúca podoba výrezu v displeji iPhonu

Tohtoročný modelový rad Apple smartfónu by mal podľa očakávaní priniesť aj o niečo menší výrez v prednej časti zariadenia. Pozrite sa však na koncept, ktorý sa na vec pozerá z úplne inej perspektívy.