Nová Apple Watch nabíjačka od Satechi ponúkne odnímateľné USB-C

Výrobca príslušenstva k hardvéru predstavil novinku s USB-C káblom, ktorý je možné odpojiť. Vďaka tomu je produkt o niečo všestranejší.

Nabíjačka s hliníkovým telom a magnetom ponúka USB-C konektor. Ten môžete pripojiť buď priamo k zariadeniam vybaveným USB-C (MacBook či iPad Pro, externá nabíjačka s týmto portom) alebo využiť spomínaný kábel. Napríklad v situáciách, kedy je praktickejšie umiestniť nabíjané hodinky ďalej od zdroja.

Satechi novinka je cerifikovaná od Apple a kompatibilná so všetkými modelmi hodiniek značky. Aktuálne je dostupná iba v jednom farebnom prevedení – Space Gray. Cena nabíjačky je 45 dolárov s poštovným od 32,38 dolárov. Ak však urobíte nákup za 100 dolárov, môžete získať poštovné zadarmo. Zároveň po obmedzený čas platí aj kód GIFTSATECHI, s ktorým získate 20% zľavu.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Na ktorých Macoch spustíte macOS Big Sur?

Nová verzia operačného systému, ktorú Apple predstavil na WWDC, má byť jedným z najväčších redizajnov od predstavenia Mac OS X. Tu je prehľad zariadení, na ktorom ho môžete vyskúšať. Jeho vydanie pre verejnosť sa odhaduje na jeseň.