Nike Run Club prichádza s nezávislou Apple Watch appkou

Obľúbená aplikácia pre bežcov má po novom svoju autonómnu mutáciu aj pre hodinky. Vďaka nej teraz môžete všetky funkcie Nike Run Club využívať aj bez smartfónu.

V praxi si teda môžete appku stiahnuť cez App Store na hodinkách s wachOS 6 a následne si nastaviť všetko potrebné priamo na displeji vašich Apple Watch. Aplikácia sa vás popýta na veci ohľadom vášho zdravia a kondície a aj na to, či si želáte zdieľať polohu.

Nike Run Club pre Apple Watch bezplatne stiahnete na App Store.

komentáre
  1. Toto som pred asi dvomi rokmi napisal na facebook: Prostredie a situácia istým spôsobom definujú vlastné normy vyjadrovania. Nikto nečaká, že futbalista po vyhratom zápase povie novinárovi “rád by som vyjadril spokojnosť s efektívnou kooperáciou svojich spoluhráčov, ktorá implikovala aj tomu adekvátny výsledok.” Nikto nečaká, že rektor univerzity povie “mnohí naši študáci sú fakt machri, radi by sme zohnali nejaké prachy na ich štipká”. Typické prostredie, kde by človek očakával istú kultivovanosť vyjadrovania je banka. Preto ma prekvapuje oznam Slovenskej sporiteľne na ich bankomatoch, podľa ktorého si klienti môžu skontrolovať zostatok na účte aj pomocou mobilnej appky. Appka k appce, budú kapce.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť