Na PS4 teraz môžete hrať z iPhonu, Sony vydalo iOS verziu Remote Play

God of War iPhone remoteplay ps4 800x409 - Na PS4 teraz môžete hrať z iPhonu, Sony vydalo iOS verziu Remote Play

Sony práve sprístupnilo svoju funkciu Remote Play na iOS. Umožňuje ovládať PS4 a streamovať z nej hry priamo do mobilného zariadenia.

Vďaka Remote Play môžete hrať vybrané PS4 tituly aj na iných zariadeniach v domácnosti. Funkcia pôvodne určená pre handheld Playstation Vita sa pre pár rokmi dostala aj na Mac a Windows a smartfóny od Sony. Teraz je dostupná aj na iPhone a iPade.

ps4 remote play 2 macrumors - Na PS4 teraz môžete hrať z iPhonu, Sony vydalo iOS verziu Remote Play

Stačí ju po jej stiahnutí spárovať s vašou konzolou. Sú tu však limitácie: funkcionalitu nepodporujú úplne všetky hry a spoľahnúť sa musíte na virtuálne tlačidlá na obrazovke – bohužiaľ sa s iOS zariadením nedá spárovať ovládač DualShock. Taktiež je možné hrať len na domácej Wi-Fi sieti.

Na Remote Play budete potrebovať iPhone 7/iPad 6. generácie alebo novší a aktuálnu firmvérovú verziu 6.50 na vašej PS4. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť na App Store.

[appbox appstore id1436192460?mt=8]
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.