LG oznamuje nové televízory s podporou AirPlay 2 a HomeKit

Po tom, ako Samsung oznámil príchod iTunes Movie Store na svoje Smart TV, prináša oznámenie s príchuťou jablka aj LG.

To však, na rozdiel od svojho konkurenta, oznámilo podporu AirPlay 2 a HomeKit rozhraní vo svojich nových smart televízoroch. Technológie budú podporované len televízormi, ktoré boli predstavené na tohtoročnom veľtrhu CES. Hoci sa ho Apple priamo nezúčastnil, jeho prítomnosť je vidieť všade vďaka tomu, ako veľmi sa jeho technológiám venujú ostatní výrobcovia vrátane výrobcov televízorov, IoT doplnkov alebo reproduktorov.

AirPlay 2 umožní užívateľom streamovať obsah zo svojich Apple zariadení na smart televízory LG a to dokonca aj s možnosťou ovládania zo zamknutej obrazovky zariadenia. HomeKit pre zmenu umožní ovládať televízor cez aplikáciu Home alebo cez Siri.

iTunes Store a AirPlay 2 prichádzajú na Samsung Smart TV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.