Kedy sa Apple headset stane realitou?

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov AR. Zariadenie na rozšírenú realitu si budete môcť nasadiť v prvej polovici nadchádzajúceho roka.

Vyplýva to z správ analytikov značky, ktorý informovali, že Apple spolupracuje s ďalšími výrobcami na produkcii vlastného AR headsetu. Do výroby by sa mal dostať najskôr v závere tohto roka.

Pokiaľ ide o podobu samotného zariadenia, malo by ísť o doplnok k iPhonu. Je teda pravdepodobné, že sa dočkáme elegantného a kompaktného dizajnu, ktorý nebude zaťažený vlastným komplexným hardvérom. Headset má slúžiť skôr ako rozšírenie pre displej smartfónu.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.