iOS 13.1.3 dorazil – čo prináša?

Apple vydalo novú verziu svojho operačného systému. Aktualizácia rieši viaceré veci, ktoré robili vrásky používateľom iOS.

Update opravuje chybu, ktorá mohla brániť zariadeniu pri zvonení či vibrovaní počas prichádzajúceho hovoru. Odstraňuje problém s otváraním pozvánky v appke Mail, chybným zobrazovaním údajov v Zdraví, či viacero problémov so zálohovaním a sťahovaním z iCloudu.

13.1.3 sa zameriava aj na problém s párovaním Apple Watch, či spoľahlivosťou Bluetooth pripojenia k vozidlám, headsetom a načúvacím pomôckam. Nová aktualizácia by tiež mala zrýchliť otváranie appiek, ktoré využívajú Game Center.

Okrem spomínaného iOS 13.1.3, Apple samozrejme vydalo aj iPadOS 13.1.3. V súčasnej dobe sa už testuje iOS verzia 13.2, ktorá bude okrem iného disponovať novou Deep Fusion technológiou, ktorá má zlepšiť zábery zachytené na fotoaparátom iPhonu.

komentáre
  1. Zdravim. Tak ja som stiahol dal instalovať a telefon mi pri instalacii nejako sekol. Na ploche mam jablcko a krúžok nacitania ktorý sa poctivo krúži uz hodinu a nič. Co mam robit?? nic mi nejde

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť