fbpx

iOS 13.1.3 dorazil – čo prináša?

cover macblog 13 600x390 - iOS 13.1.3 dorazil – čo prináša?

Apple vydalo novú verziu svojho operačného systému. Aktualizácia rieši viaceré veci, ktoré robili vrásky používateľom iOS.

Update opravuje chybu, ktorá mohla brániť zariadeniu pri zvonení či vibrovaní počas prichádzajúceho hovoru. Odstraňuje problém s otváraním pozvánky v appke Mail, chybným zobrazovaním údajov v Zdraví, či viacero problémov so zálohovaním a sťahovaním z iCloudu.

13.1.3 sa zameriava aj na problém s párovaním Apple Watch, či spoľahlivosťou Bluetooth pripojenia k vozidlám, headsetom a načúvacím pomôckam. Nová aktualizácia by tiež mala zrýchliť otváranie appiek, ktoré využívajú Game Center.

Okrem spomínaného iOS 13.1.3, Apple samozrejme vydalo aj iPadOS 13.1.3. V súčasnej dobe sa už testuje iOS verzia 13.2, ktorá bude okrem iného disponovať novou Deep Fusion technológiou, ktorá má zlepšiť zábery zachytené na fotoaparátom iPhonu.

Zdroj: 9to5Mac

2 komentáre

  1. Peter píše:

    Zdravim. Tak ja som stiahol dal instalovať a telefon mi pri instalacii nejako sekol. Na ploche mam jablcko a krúžok nacitania ktorý sa poctivo krúži uz hodinu a nič. Co mam robit?? nic mi nejde

  2. MMMman píše:

    Stiahnuté a konečne ide všetko ako má, prvá verzia 13-tky čo nie je telefón dosekaný

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend