iOS 13.1.3 dorazil – čo prináša?

cover macblog 13 - iOS 13.1.3 dorazil – čo prináša?

Apple vydalo novú verziu svojho operačného systému. Aktualizácia rieši viaceré veci, ktoré robili vrásky používateľom iOS.

Update opravuje chybu, ktorá mohla brániť zariadeniu pri zvonení či vibrovaní počas prichádzajúceho hovoru. Odstraňuje problém s otváraním pozvánky v appke Mail, chybným zobrazovaním údajov v Zdraví, či viacero problémov so zálohovaním a sťahovaním z iCloudu.

13.1.3 sa zameriava aj na problém s párovaním Apple Watch, či spoľahlivosťou Bluetooth pripojenia k vozidlám, headsetom a načúvacím pomôckam. Nová aktualizácia by tiež mala zrýchliť otváranie appiek, ktoré využívajú Game Center.

Okrem spomínaného iOS 13.1.3, Apple samozrejme vydalo aj iPadOS 13.1.3. V súčasnej dobe sa už testuje iOS verzia 13.2, ktorá bude okrem iného disponovať novou Deep Fusion technológiou, ktorá má zlepšiť zábery zachytené na fotoaparátom iPhonu.

komentáre
  1. Zdravim. Tak ja som stiahol dal instalovať a telefon mi pri instalacii nejako sekol. Na ploche mam jablcko a krúžok nacitania ktorý sa poctivo krúži uz hodinu a nič. Co mam robit?? nic mi nejde

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.