Apple začína vyrábať nový iPad a AirPods

Hovorí sa, že Apple už v čase svojho budúcotýždňového eventu predstaví novú generáciu slúchadiel AirPods a nový iPad, respektíve iPad mini.

Všetko je zatiaľ v rovine špekulácií, ale server DigiTimes s odvolaním na zdroje v dodávateľskom reťazci vraví, že firmy Flexium Interconnect a Zhen Ding Technology začínajú masovo vyrábať flex káble pre novú generáciu iPadov. Malo by sa pritom jednať o ďalšiu aktualizáciu lacného 9,7″ iPadu, ktorý minulý rok obdržal výkonnejší hardvér a podporu prvej generácie Apple Pencil.

Tento rok však očakávame len hardvérový refresh bez väčších zmien, hoci sa hovorilo o možnom zvýšení veľkosti displeja. V kartách by mal byť aj iPad mini 5. generácie. Ani ten by však nemal spraviť dieru do sveta a takisto by aj on mal jednoducho priniesť viac výkonu. Terajší model vyšiel v roku 2015.

DigiTimes tiež píše, že Apple by mal uviesť na trh aj novú generáciu slúchadiel AirPods, po boku ktorých Apple zrejme predstaví nové puzdro s podporou bezdrôtového nabíjania. S výrobou prvých komponentov už mali začať firmy Compeq Manufacturing a Unitech, ktoré majú vyrábať miniatúrne základné dosky ukrývajúce sa ako vovnútri slúchadiel, tak v sprievodnej kapsuli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.