Apple včera vydal iOS 12.3 beta 6

Apple včera vydal šiestu beta verziu nadchádzajúcej aktualizácie iOS 12.3 pre developerov a po novom aj verejných beta testerov. Beta je dostupná iba pár dní po vydaní piatej bety a mesiac po vydaní aktualizácie iOS 12.2, ktorá priniesla Apple News+ (pre americký trh), nové Animoji a mnoho ďalšieho. 

Registrovaný developeri a verejní beta testeri si môžu beta verziu iOS 12.3 stiahnuť z Apple Developer Centra alebo (verejní beta testeri) pomocou over-the-air s nainštalovaným príslušným konfiguračným profilom. Pokiaľ už je tento profil nainštalovaný, verejní beta testeri by mali dostať notifikáciu o tejto aktualizácií na svojich zariadeniach.

iOS 12.3 a tvOS 12.3 predstavili vynovenú verziu aplikácie Apple TV, ktorá dostáva nový dizajn a funkcie. Nová aplikácia sa spája aj s pripravovanou služnou Apple, Apple TV+ o ktorej sa viac dočítate v tomto článku.

Apple oznámil, že nová aplikácia Apple TV bude dostupná v máji, čo znamená, že sa pravdepodobne jedná o poslednú beta verziu iOS 12.2 pre jej verejným vydaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?