Apple prepisuje kalendár: iOS 13.1 a iPadOS o týždeň skôr

Nový iOS vyšiel iba včera a aj keď sa s dolaďovacím updatom 13.1 počítalo, teraz to vyzerá, že aktualizácie sa dočkáme o niečo skôr. A s ňou by mal prísť aj nový iPadOS.

Nový dátum je 24. september, čo je oproti plánovanému termínu takmer o sedem dní skôr. Pre portál Engadget to uviedlo samo Apple. Presný dôvod síce známy nie je, možné však je, že za vyšším nasadením treba hľadať stabilitu softvéru. Z hodnotení niektorých recenzentov vyplýva, že iOS 13.0 má svoje buggy, ktoré by mala promptne odstrániť práve chystaná aktualizácia s jednotkou na konci.

Okrem opravovania už vydaného, sa dočkáme v rovnakom čase aj vydania nevydaného. Reč je samozrejme o iPadOS. Ten má priniesť nové funkcie, šité na mieru zariadeniu, po ktorom je pomenovaný. Zároveň sa tak má produkt stať perspektívnou náhradou počítača.

komentárov
  1. Ja som doteraz nebol schopný aktualizovať Watch z 5.3.1 na 6. Prosto nie je pre mňa k dispozícii a Xs mám od Piatku aktualizované.
    Mám podozrenie, že pozastavili aktualizácie (minimálne) pre Watch series 2….
    Niekto s podobnous skúsenosťou?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.