Apple prepisuje kalendár: iOS 13.1 a iPadOS o týždeň skôr

Nový iOS vyšiel iba včera a aj keď sa s dolaďovacím updatom 13.1 počítalo, teraz to vyzerá, že aktualizácie sa dočkáme o niečo skôr. A s ňou by mal prísť aj nový iPadOS.

Nový dátum je 24. september, čo je oproti plánovanému termínu takmer o sedem dní skôr. Pre portál Engadget to uviedlo samo Apple. Presný dôvod síce známy nie je, možné však je, že za vyšším nasadením treba hľadať stabilitu softvéru. Z hodnotení niektorých recenzentov vyplýva, že iOS 13.0 má svoje buggy, ktoré by mala promptne odstrániť práve chystaná aktualizácia s jednotkou na konci.

Okrem opravovania už vydaného, sa dočkáme v rovnakom čase aj vydania nevydaného. Reč je samozrejme o iPadOS. Ten má priniesť nové funkcie, šité na mieru zariadeniu, po ktorom je pomenovaný. Zároveň sa tak má produkt stať perspektívnou náhradou počítača.

komentárov
  1. Ja som doteraz nebol schopný aktualizovať Watch z 5.3.1 na 6. Prosto nie je pre mňa k dispozícii a Xs mám od Piatku aktualizované.
    Mám podozrenie, že pozastavili aktualizácie (minimálne) pre Watch series 2….
    Niekto s podobnous skúsenosťou?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?