Apple Arcade štartuje už dnes!

Nová herná platforma ohlásená na ešte na jarnej Apple prezentácii je oddnes spustená. 

Viac ako 100 herných titulov až pre piatich ľudí za 5 dolárov mesačne. To všetko bez reklám, či dodatočných nákupov v hrách. Všetky hry si môžete stiahnuť a zabávať sa tak aj bez prístupu na internet. Na iPhone, iPade alebo Macu. K dispozícii je taktiež zadarmo mesiac dlhá skúšobná doba.

Viac info o službe a ponuku hier nájdete na oficiálnom webe platformy.

Na vyskúšanie služby potrebujete najnovší iOS 13 (oddnes dostupný aj pre verejnosť), prípadne iPadOS, ktorý vyjde o pár dní neskôr (k dispozícii je medzitým verejná beta). Apple Arcade sa neskôr dostane aj na Apple TV a Mac v podobe aktualizácie na macOS Catalina.

Prečítajte si výber toho najzaujímavejšieho, čo na platforme momentálne nájdete:

Výber z ponuky Apple Arcade

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.