Apple má v pláne predať minimálne 20 miliónov SE 2

Nový model lacnejšieho iPhonu by sa mal objaviť už budúci rok. Najnovšie informácie z prieskumov a investičných analýz odhaľujú niečo z predajných čísel, ktoré značka očakáva.

Je to najmenej 20 miliónov kusov nového zariadenia. Optimistický odhad hovorí o 30 miliónoch. Nové zariadenie má dizajnovo aj parametrovo pripomínať iPhone 8. Telefón by mal disponovať 4,7 palcovou obrazovkou, jednou šošovkou fotoaparátu a Touch ID. S iPhone 11 ho spája rovnaký A13 čip.

Či sa nový model bude skutočne volať SE 2 je otázne, keďže názory sa rôznia. Čo však bude jasným odkazom na prvú generáciu, je jeho cena. Tá by sa mala pohybovať na hranici 400 dolárov. Zaujímavý bude najmä pre majiteľov iPhone 6 či 6s, ktorý sa obzerajú po novom dostupnom zariadení.

komentáre
  1. To vobec ani zdaleka nie je take iste, ze kolko sa toho  SE 2 preda, kedze to bude pomerne velka lopata… Ak by to malo velkost SE, tak to kupi urcite ovela viac ludi.

  2. Presne tak. Väčšina ľudí ho má rada kvôli praktickej veľkosti. Veď je to jediný kompaktný a súčasne výkonný telefón.

  3. cakam na SE2 uz vyse roka a pol a to len kvoli velkosti. zatial som si stihol prikupit dalsi SE ale ak SE2 bude priliz velky tak asi nemam s cim dalej pokracovat od jablcka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť