Apple vydalo prvú betu iOS a iPadOS 13.3 pre vývojárov

Nové aktualizácie prichádzajú týždeň po vydaní iOS 13.2, ktorý obsahoval nové emojis, nové nastavenia súkromia pri Siri či Deep Fusion.

Okrem opráv známych chýb prináša aj novinky. Prvou z nich je funkcia Communication Limits. Jej úlohou je regulovať to, s kým deti komunikujú prostredníctvom hovorov, správ či FaceTime. Aktualizácia by mala opraviť aj známy bug, ktorý príliš iniciatívne zatváral appky na pozadí.

V neposlednom rade sú tu aj drobnosti ako nové nastavenia pre memoji a animoji. Ich zobrazovanie v rámci emoji klávesnice je možné deaktivovať v Nastaveniach v časti Klávesnica.

komentár
  1. Apple by mohlo pokracovat v tradicii odvahy pri uvadzani novych veci. Jednou takou by mohlo byt uplne odstranenie emoji. Pripadne jeden iOS pre gramotnych (bez emoji) a jeden pre ostatnych.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.