16 palcový MacBook v úvode sprevádzajú problémy

cover macblog23 - 16 palcový MacBook v úvode sprevádzajú problémy

Čersví majitelia novinky od Apple majú problémy s reproduktormi aj displejom.

Nový MacBook Pro ponúka poriadnu dávku výkonu pre každého profesionála, ktorý pri svojej práci využíva počítač a prerefuje mobilitu notebooku.

Niektorí ľudia, ktorí sa rozhodli po novom kúsku hardvéru siahnuť, však hlásia problémy. Jedným z nich je napríklad praskanie v reproduktoroch, ktoré je zrejmé najmä po zastavení prehrávania zvuku. Ak si chcete urobiť predstavu, tu je video:

Apple sa už k veci vyjadrilo a samozrejme pracuje na odstránení problému cez softvérovú aktualizáciu. Praskot zvuku však určite nie je nič, čo by malo patriť k zariadeniu z tejto cenovej kategórie.

Okrem zvukových peripetií niektoré z MacBook Pro 16 prejavujú aj pomalú odozvu displeja. Výsledkom je tzv. “ghosting” efekt – viditeľný napríklad pri skrolovaní textu.

A čo vy? Máte nový MacBook Pro a všimli ste si niektorí z problémov?

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.