16 palcový MacBook v úvode sprevádzajú problémy

Čersví majitelia novinky od Apple majú problémy s reproduktormi aj displejom.

Nový MacBook Pro ponúka poriadnu dávku výkonu pre každého profesionála, ktorý pri svojej práci využíva počítač a prerefuje mobilitu notebooku.

Niektorí ľudia, ktorí sa rozhodli po novom kúsku hardvéru siahnuť, však hlásia problémy. Jedným z nich je napríklad praskanie v reproduktoroch, ktoré je zrejmé najmä po zastavení prehrávania zvuku. Ak si chcete urobiť predstavu, tu je video:

Apple sa už k veci vyjadrilo a samozrejme pracuje na odstránení problému cez softvérovú aktualizáciu. Praskot zvuku však určite nie je nič, čo by malo patriť k zariadeniu z tejto cenovej kategórie.

Okrem zvukových peripetií niektoré z MacBook Pro 16 prejavujú aj pomalú odozvu displeja. Výsledkom je tzv. “ghosting” efekt – viditeľný napríklad pri skrolovaní textu.

A čo vy? Máte nový MacBook Pro a všimli ste si niektorí z problémov?

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?