Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #08 týždeň

V tohtoročnom ôsmom vydaní zlacnených aplikácii pre Phone/iPad a Mac sa pre operačný systém iOS ocitlo v zľave množstvo aplikáckií, či už hier alebo editorov fotografií. Pre počítače Mac je v akciovej cene staršia ale stále populárna hra Call of Duty 4: Modern Warfare.

iOS

Moto Race – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

V hre Moto Race máte len dve úlohy, pozbierať všetky mince a nespadnúť. Vaším nepriateľom je len čas a gravitácia. Pre maximálny počet bodov musíte prejsť trať čo najrýchlejšie.

Slide Tetromino Premium – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Slide Tetromino Premium je logická hra v ktorej bude vašou úlohu popresúvať bloky tak, aby ste sa dostali ku kľúču, ktorý vám odomkne ďalšiu úroveň.

Chess Pro – Ultimate Edition – 10,99€ (pôvodná cena 17,99€)

Jeden z najlepšich šachov pre vaše iOS zariadenie.

Epica 2 Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Podľa autorov aplikácie je Epica 2 Pro najobľúbenejšia aplikácia na fotenie na svete. Ponúka rôzne špeciálne efekty a scény, vďaka ktorým sa stanete úzelníkmi, paladinmi, svalnatými mužmi alebo krásnymi králikmi …

Brave Guardians TD – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Brave Guardians je epic 3D akčná fantasy “tower defense” hra, ktorá rozpráva príbeh štyroch hrdinov (Pepo, Tiko, Zagi a Rapu) – každý s mimoriadnymi schopnosťami.

Run Cow Run – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Jedného dňa si malá krava uvedumí, aký asud ju čaká a rozhodne sa újsť. Zatiaľ čo ju prenasleduje farmár, chce zachrániť ostatné poľnohospodárske zvieratá. V hre Run Cow Run budete musieť prekonať všetky prekážky a a pozbierať mince.

Noogra Nuts – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Noogra Nuts je arkádová hra v kotrej ovládate malú veveričku s jedinečnou schopnosťou. Dokáže hlavou lúskať orechy…

Enlight – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Enlight sa prezentuje ako jediná fotografická aplikácia, ktorú na telefóne budete potrebovať a ponúka pokročilejšie funkcie spolu s jednoduchým aplikovaním filtrov, všetko v prívetivom dizajne. Pozitívne sa o nej vyjadrili aj recenzenti z CNET, iMore a Digital Trends.  “Najlepší fotografický all-in-one editor, ktorý poskytuje ľahko použiteľné a výkonné nástroje.”- Apple, Inc.

Evoland – 0,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Evoland je hra, ktorá sa vyvíja a z pixelovej grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie. Banálny postup a možnosti v úvode sú obohacované o nové prvky a súčasti a priebeh je čoraz zaujímavejší. Systém hry je založený na postupnom pridávaní jednotlivých zložiek. Zážitok sa mení počas progresu a vývoja hratelnosti, boje napríklad prechádzajú z reálneho času na ťahové a jednoduché bludiská s logickým postupom do máp s náhodnými bitkami.

Iesabel – 0,49€ (pôvodná cena 6,99€)

V dobách temnoty môžu zachrániť svet iba najsilnejší hrdinovia. Postavte sa voči zlu v režime jedného hráča alebo až so siedmimi priateľmi v režime co-op. Iesabel je RPG hra s bohatou kampaňou, v ktorej navštívite bažiny, púšte, ľadové údolia, ruiny, lesy … Ďalej ponúka množstvo veci na zbieranie a vylepšovanie a desiatky zručností.

Merchants of Kaidan – 0,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Hledáte náročnú obchodnú hru spojenú s množstvom RPG prvkov? Potom je Merchants of Kaidan priamo pre vás. Začínate skromne, s jedným vozíkom a vreckom zlatých a strieborných mincí. Prechádzajte svet a vyhledávajte príležitosti, z ktorých niečo kvapne. Nakupujte lacno, predávajte draho – jednoduché motto obchodníkov, samotná práca je však ťažšia, ako sa zdá.

Super Tank Battle – CityArmy (iPhone verzia) – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

verzia pre iPad

Tvorcovia hry Super Tank Battle – CityArmy sa inšpirovali hernou klasikou, ktorá vyšla ešte pre hernú konzolu Nintendo NES, hrou Tank battle.

macOS

iMUSCLE 2 – 5,49€ (pôvodná cena 10,99)

iMUSCLE 2 je fitness aplikácia, ktorá v 3D prostredí zobrazí všetky svaly ľudského tela a pomôže vám vytvoriť tréningový plán.

MyBrushes – Paint, Draw, Sketch – 0,49€ (pôvodná cena 32,99€)

MyBrushes – Paint, Draw, Sketch je vynikajúca aplikácia na kreslenie.

Call of Duty 4: Modern Warfare – 10,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Ďalší diel toľko úspešnej FPS, ktorá sa tentokrát presúva do súčasnosti a ponúkne tak bohatý arzenál najmodernejších a najsilnejších zbraní, s nimi sa budete pokúšať riešiť celú radu situácií v bojových zónach po celom svete.   V priebehu hlavnej kampane sa dostanete do rady dramatických akčných momentov a neustále sa budete ocitať v zaujímavých a hlavne nových situáciach. V jednej chvíli sa tak z vás stane sniper hlboko za nepriateľskou líniou, alebo podniknete frontálny útok s helikoptérami BlackHawk a príde i na letecké útoky proti nepriateľom nad zemou.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.